Oferujemy zakwaterowanie w gospodarstwie agroturystycznym, które zapewnia wszelkie udogodnienia dla spokojnego oraz aktywnego wypoczynku. W naszym gospodarstwie posiadamy 16 miejsc noclegowych. Proponujemy zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i rodzinnych apartamentach, wszystkie z własną łazienką.

Niniejsza oferta, jej szczegóły oraz cennik dotyczą pobytu 2 osób.

Dla naszych gości dostępne jest kuchenka, żelazko, lodówka, suszarka do włosów, kuchenka mikrofalowa, krzesełko dla dziecka, łóżeczko dla dziecka. Nieruchomość posiada centralne ogrzewanie, dostęp do Internetu, TV. Jest tu pokój gier oraz kominek. Nieruchomość z obsługą. Zapewniamy pościel oraz ręczniki. Możliwość przyjazdu z niektórymi zwierzętami. Można palić tylko na zewnątrz nieruchomości.

Na zewnątrz wspólny ogród, plac zabaw dla dzieci, grill, miejsce parkingowe. Prywatne miejsce do łowienia ryb. Rowery turystyczne oraz rowery wodne na miejscu. Dart i łuki bloczkowe. Meble ogrodowe-wypoczynkowe.

Żywki to mała, zabytkowa mazurska wieś położona nad dwoma jeziorami -Żywki i Babka- ze strefą ciszy. Jest to idealne miejsce na wypoczynek dla osób poszukujących ciszy, spokoju oraz kontaktu z naturą. Możliwość uprawiania sportów wodnych, łowienia ryb, organizacja spływów kajakowych.

Ceny wynajmu pokoju dwuosobowego to 850,00 za tydzień. Minimalny pobyt – 2 dni. Dzieci do lat 12 ze zniżką. Wymagana zaliczka rezerwacyjna w wysokości 30% całej kwoty. Aby uzyskać więcej informacji na temat domku oraz skontaktować się z jego właścicielem wejdź na(skopiuj/wklej adres do przeglądarki internetowej):

http://www.wakacyjnywynajem.pl/8138

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć domu nad rozlewiskiem.

dom na mazurach dom na mazurach
dom na mazurach
dom na mazurach

Polecamy

Interesuje Cię wynajem samochodu Wrocław? Koniecznie sprawdź nasze propozycje, które znajdziesz klikając na powyższy link.

Pełne pozytywnych wrażeń wakacje Chorwacja oferuje wszystkim odwiedzającym ją turystom.